התקשר עכשיו

מנוף הרמה לקומה גבוהה להעברת דירות במרכז - 70 מטר, 22 קומות

  1. דף הבית
  2. מנוף הרמה להעברת דירות

מנוף הרמה להעברת דירות

מנוף הרמה להעברת דירות תמונה 1

מחקרים בפסיכולוגיה מצביעים על כך שאחת הפעולות הכי מלחיצות ומערערות בדרך החיים המודרנית היא מעבר דירה. החשש מהלא ידוע בתוספת הבלגן האדיר יכול להוביל את האיש הכי רגוע בעולם להתמוטטות עצבים. ובמעבר דירה כמו במעבר דירה כל הלחץ מתנקז לשעתיים האלה בהן המובילים מגיעים.

חוק מרפי עובד שעות נוספות

זה בדיוק השלב בו הכול מתחיל להשתבש וחוק מרפי מתחיל לעבוד שעות נוספות. זה מתחיל עם איחור אקדמי של המובילים, וממשיך בזה שמבחינת המובילים דירת היעד בקומה השלישית בכלל נמצאת בקומה החמישית, כי יש שלוש מדרגות בכניסה לבניין. אחרי שהוויכוח על הקומה הוכרע באמצעות הקפצת מחיר ההובלה, אתם מוצאים את עצמכם בדירה החדשה עם סט סלון שרוט, וגרוע מזה קבלת פנים עוינת מנציג ועד הבית שרוצה שעכשיו תצבעו את כל חדר המדרגות, כי הספה שלכם הותירה לאורכו סימן שפשוף בצבע שחור.

אי אפשר לבטל את כל הסטרס הכרוך בהעברת דירה, אבל ניתן לצמצמם אותו מאוד. בחירה חכמה של חברת הובלות היא צעד גדול בכיוון הזה. בשונה מהעברת הדירות שראינו פעם, היום יש בשוק חברות הובלה מתקדמות שמכוונות לגובה. תרתי משמע.

בחירה בחברת הובלה שמשתמשת במנוף להעברת דירה פותרת הרבה מהבעיות הלוגיסטיות הכרוכות במעבר דירה ומייתרת כליל את הדיון סביב הקומה או המחיר.

עבודה נקייה ומקצועית

כשאתם עורכים הובלה באמצעות חברת הובלות שעובדת עם מנוף הרמה אתם אמנם משלמים טיפה יותר במחיר הבסיסי אבל מקבלים הרבה שקט בגזרות האחרות, ואתם יכולים להיות בטוחים שהמחיר לא ישתנה. עבור המנוף אין הבדל בין קומה 2 לקומה 20. עבור הרהיטים והחפצים שלכם נחסך הטלטול המסוכן, כמו גם מחירן של טעויות אנוש שסבל עייף עלול לבצע. בשורה התחתונה הערך של מנוף להעברת דירות הוא עצום עבור הלקוח.

בהקשר הזה כדאי להזכיר את חברת 'מנופי המרכז' שמחזיקה כמה דגמים של מנופי הרמה המתאימים להעברת דירות והיא בעלת מוניטין של הוגנות וביצוע הובלות באופן נקי, מקצועי וללא חריגות בזמנים.

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים