התקשר עכשיו

מנוף הרמה לקומה גבוהה להעברת דירות במרכז - 70 מטר, 22 קומות

  1. דף הבית
  2. מנוף לקומות גבוהות

מנוף לקומות גבוהות

מנוף לקומות גבוהות תמונה 1

תרבות המגדלים יחסית חדשה בישראל. פעם היה לנו את מגדל שלום בלב תל אביב כדוגמה מקומית ל'גורד שחקים', היום יש עשרות מגדלים שמסתכלים עליו מלמעלה רק בתל אביב עצמה. המגדלים הפכו לחלק מהמציאות הישראלית והמציאות הזו מייצרת אתגרים.

לבצע הובלה לקומה החמישים

מעברי דירה או משרד הם עניין שגור בעולם המודרני, אבל עבור מי שרוצה להעביר תכולת דירה הכוללת פסנתר ומערכת ספות באורך של 7 מטר (מי אתם חושבים עוברים לדירה בקומה החמישים?) זה מתחיל להיות מסובך. לכאורה זו לא אמורה להיות בעיה, הרי מגדלי יוקרה מודרניים מצוידים בכמה מעליות מהירות ואחת מהן לפחות אמורה להיות מעלית גדולה שמאפשרת פינוי חולה על אלונקה ומועילה במקרה של מעברי דירה.

ועדיין, פעם אחר פעם מתגלה כי גם למעלית כזו יש מגבלות. עכשיו תסחבו את הפסנתר חמישים קומות במעלה המדרגות? מן הסתם יש פתרון אחר ולפתרון הזה קוראים מנוף הרמה. אנחנו מדברים על כמה סוגים של מנופים שיכולים להרים בבטחה גם פסנתר כנף לקומה החמישים ולהפוך משימה לוגיסטית מורכבת ומפרכת למשהו הרבה יותר פשוט.

מנופי המרכז לשירותכם

חשוב לציין שלכל הפעלה של ציוד הרמה משוכלל יש משתנה חשוב נוסף – הגורם האנושי. לא כל אחד יודע להפעיל מנוף הרמה באופן מקצועי ובטיחותי. משימה כמו הובלת פסנתר לקומה החמישים, דורשת מהמפעיל מיומנות רבה וניסיון יוצא דופן. גם לא כל חברת הרמות מצוידת  במנופים המתקדמים שמתוכננים לבצע משימות כאלה.

על רקע זה כדאי שתכירו את חברת 'מנופי המרכז' המתמחה בביצוע הובלות מורכבות בסקטור הפרטי והעסקי כאחד. החברה מחזיקה בצי מגוון של מנופים וציוד הרמה משוכלל, ועובדיה בעלי ניסיון עשיר בתחום.

אמות המידה המקצועיות שלאורן פועלת 'מנופי המרכז' מתחילות כבר בחוויית השירות שהיא מספקת ללקוחות, החל במענה האדיב, דרך גיבוש הפתרון המקצועי הטוב ביותר וכלה בעמידה קפדנית בלוח הזמנים שהוגדר עם הלקוח. בנוסף, כחלק מתפיסת ההגינות על פיה פועלת החברה, גם מחירי ההובלות שהיא גובה סבירים ולא חורגים מהמקובל בענף המנופים.

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים