צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

החיים בעידן שלנו שונים מכל מה שהכירו ההורים והסבים שלנו לפני עשרות שנים. אחד ההבדלים הגדולים הוא בהיות הבניינים מרובי קומות ומתנשאים לגובה רב. אם בעבר עלינו במו רגלנו את המדרגות הרי כיום הבניינים כוללים מעליות שמעלות אותנו ללא מאמץ ותוך מספר שניות לקומה שישית, חמש עשרה ואפילו עשרים. לא פלא שיש למצוא גם פתרונות להכנסת החפצים והתכולה אל תוך הדירות. ויש להבין - כל מוצר או חפץ שניתן להעלות במעלית אפשר להביא אל הבית בקלות. אבל חפץ גדול יותר או פריט כבד יותר אי אפשר להביא אל הבית באופן רגיל. היות שכך יהיה צורך לפנות אל חברה שיש לה שירותי מנוף להרמת מטבחים. חברה שמציעה עבודות מנוף להרמת מטבחים תעלה את החפץ הכבד ותאפשר לבעלי הבית לקבל אותו לידיהם בקלות רבה.

מנוף להעברת פסנתר

אחד החפצים שקשה ומורכב להעביר אותם על היעד הוא פסנתר. ראשית בגלל שמדובר על כלי כבד יחסית שאמנם נחשב כלי נגינה, אבל בכל מה שקשור להעברה שלו הוא מתנהג כמו רהיט לכל דבר. בנוסף חשוב להגן עליו בטלטולי הדרך ולמנוע מכות ותנודות בלתי רצויות. ולכן כאשר נוצר צורך להעביר פסנתר ולהעלות אותו לקומה גבוהה יהיה צורך להזמין שירות של מנוף להעברת פסנתר. מנוף להרמת מטבחים שיעלה את המנוף מעלה ויכניס אותו בשלימותו אל תוך הבית.

מנוף להרמת מזגן

ומה כאשר מעוניינים להתקין מזגנים? אם מדובר על מזגן שיש להתקין אותו בקומה עשירת ויותר יש קושי בהעלאה שלו. איך מביאים אותו לקומה כה גבוהה? באיזו דרך ניתן להעלות את המזגן כדי לקבוע אותו במקומו על התושבת? מנוף להרמת מקרר זו התשובה. גם עבור צורך זה יש להזמין שירות של מנוף להרמת מטבחים. באמצעות  מנוף להרמת מטבחים ניתן להעלות את המזגן מעלה ולכוון אותו בדיוק למיקום הרצוי בו הוא אמור להיות מותקן. כך המזגן יגיע אל מקומו בשלום בלי טלטולי דרך מיותרים ובלי התלבטויות בדבר העלאה נכונה של המזגן.

מנוף להרמת מקרר

חברת מנופי המרכז מזהה את הצורך הרב שקיים בתחום מנוף להרמת מזגן, והיא מציעה שירותי מינוף מתקדמים באמצעות צי מנופים. החברה מציעה שירות מנוף להרמת מטבחים וכן מנוף להרמת מזגן, מנוף להרמת מקרר וכן מנוף להעברת פסנתר. כל שירותי חברת מנופי המרכז מתבצעים באופן מקצועי ביותר והם נועדו להשלים את הפעולה באופן כזה שהלקוח יהיה מרוצה ושבע רצון.

 

מנוף להרמת מטבחים


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן