צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מחקרים בפסיכולוגיה מצביעים על כך שאחת הפעולות הכי מלחיצות ומערערות בדרך החיים המודרנית היא מעבר דירה. החשש מהלא ידוע בתוספת הבלגן האדיר יכול להוביל את האיש הכי רגוע בעולם להתמוטטות עצבים. ובמעבר דירה כמו במעבר דירה כל הלחץ מתנקז לשעתיים האלה בהן המובילים מגיעים.

חוק מרפי עובד שעות נוספות

זה בדיוק השלב בו הכול מתחיל להשתבש וחוק מרפי מתחיל לעבוד שעות נוספות. זה מתחיל עם איחור אקדמי של המובילים, וממשיך בזה שמבחינת המובילים דירת היעד בקומה השלישית בכלל נמצאת בקומה החמישית, כי יש שלוש מדרגות בכניסה לבניין. אחרי שהוויכוח על הקומה הוכרע באמצעות הקפצת מחיר ההובלה, אתם מוצאים את עצמכם בדירה החדשה עם סט סלון שרוט, וגרוע מזה קבלת פנים עוינת מנציג ועד הבית שרוצה שעכשיו תצבעו את כל חדר המדרגות, כי הספה שלכם הותירה לאורכו סימן שפשוף בצבע שחור.

אי אפשר לבטל את כל הסטרס הכרוך בהעברת דירה, אבל ניתן לצמצמם אותו מאוד. בחירה חכמה של חברת הובלות היא צעד גדול בכיוון הזה. בשונה מהעברת הדירות שראינו פעם, היום יש בשוק חברות הובלה מתקדמות שמכוונות לגובה. תרתי משמע.

בחירה בחברת הובלה שמשתמשת במנוף להעברת דירה פותרת הרבה מהבעיות הלוגיסטיות הכרוכות במעבר דירה ומייתרת כליל את הדיון סביב הקומה או המחיר.

עבודה נקייה ומקצועית

כשאתם עורכים הובלה באמצעות חברת הובלות שעובדת עם מנוף אתם אמנם משלמים טיפה יותר במחיר הבסיסי אבל מקבלים הרבה שקט בגזרות האחרות, ואתם יכולים להיות בטוחים שהמחיר לא ישתנה. עבור המנוף אין הבדל בין קומה 2 לקומה 20. עבור הרהיטים והחפצים שלכם נחסך הטלטול המסוכן, כמו גם מחירן של טעויות אנוש שסבל עייף עלול לבצע. בשורה התחתונה הערך של מנוף להעברת דירות הוא עצום עבור הלקוח.

בהקשר הזה כדאי להזכיר את חברת 'מנופי המרכז' שמחזיקה כמה דגמים של מנופי הרמה המתאימים להעברת דירות והיא בעלת מוניטין של הוגנות וביצוע הובלות באופן נקי, מקצועי וללא חריגות בזמנים.
 

מנוף להעברת דירות


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן