צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

חברת מנופי המרכז מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות להרמת תכולה וציוד, בהתאמה גם ללקוחות פרטיים וגם לטובת עבודות באתרי בניה. אם אתם זקוקים למנופי במות לאחר הובלה, אם אתם צריכים להעביר תכולה של דירה, אם אתם צריכים להעביר את המשרד, נוכל לבצע את העבודה במיומנות מקצועית וברמה גבוהה. מבצעים גם עבודות הרמה למוסדות, לבתי מלון וארגונים מכל הסוגים.

מומחים להרמות, זמינים בשבילכם

הרמה של חפצים כבדים ופריטים גדולים איננה עניין של מה בכך. לא כל אחד יכול להרים לגובה שקים או ארגזים, מלט או לבנים, לגובה של מספר קומות (לרבות מגדלי מגורים ומשרדים). יש צורך להתאים את המנוף ואת ציוד ההרמה, לעמוד בתנאים נדרשים של משקל, לעמוד בכללי ביטחון ולהציע עבודה זהירה וכמובן גם זמינה.

חברת מנופי המרכז מזמינה אתכם להכיר מומחיות להרמה ולנשיאה, גם לקומות מאוד גבוהות. אנו זמינים לרשות לקוחותינו השונים וערוכים לספק את ציוד ההרמה הנדרש לפי סוג העבודה הדרוש לכם. בתיאום מראש, נוכל להבטיח לכם מנופי הרמה בזמן המתאים, החל בכמה שעות ואפילו לכמה ימים (על פי תעריף יומי נוח). יש אפשרות גם לעבודה בשעות לא שגרתיות, על מנת לאפשר לך, הלקוח, להמשיך בשגרה שלך ובלוח הזמנים שלך ללא הפרעה. מנופי ההרמה שלנו ומפעילי המנוף המקצועיים ערוכים ומוכנים לבצע הרמה של רהיטים, פסנתרים, סחורות, ציוד וכל מיני חומרים הדרושים לביצוע שיפוצים או בניה בקומות גבוהות.

מחירים הוגנים, שביעות רצון מובטחת

כחלק מהמחויבות שלנו ללקוח, אנו עומדים בסטנדרטים גבוהים, מקצועית ובטיחותית. בזכות עבודה יעילה וטובה אנו יכולים להציע מחירים הוגנים. אנו פועלים לפי הכלל שללקוחות שלנו מגיע שירות טוב וכי שביעות הרצון שלכם היא המוניטין שלנו. אם אתם צריכים מנוף לאתרי בניה או ציוד להרמה לצרכי הובלות והעברות, נשמח להכיר לכם את הצוות המנצח שלנו. ציוד הנשיאה והמנופים שבבעלותנו עומדים לרשותכם, לאתרי בניה, לצרכי שיפוצים להרמת רהיטים ולציוד כבד. נוכל לחסוך לכם זמן יקר, מאמץ וטרחה. פנו אלינו ונוכל להתאים את המנופים וציוד ההרמה הדרושים לכם.   

 

מנוף לאתרי בנייה


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן