צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

כל מי שעבר דירה מכיר את הרגע הזה במהלך המשא ומתן עם חברת ההובלה בו הוא נשאל: "באיזו קומה הדירה?". אם מדובר על קומה שלישית ומעלה אפשר לראות מיד כיצד פניו של המוביל מתכרכמות ובשלב הבא תג המחיר מזנק. או אז הפנים שלכם מתכרכמות בהתאם.

להוציא את מרכיב הקומה מהמשוואה

דרך טובה להפסיק לחשוש ממשא ומתן עם מובילים הוא לפנות, מראש, לחברות הובלה שמתמחות בהובלה עם מנופים, כמו למשל חברת 'מנופי המרכז'. בחירה בחברת הובלות כזו פשוט פותרת עבורכם את הבעיה. למנוף זה ממש לא משנה אם המקרר שלכם עולה לקומה השלישית או לקומה השלושים.

כמובן שלא כל חברת הובלות מבצעת הובלות עם מנוף, וגם כאשר אתם מאתרים חברת הובלה באמצעות מנוף, כדאי שתוודאו שהמנוף שהיא מפעילה אכן מתאים לצורכי ההובלה הספציפית שלכם. רצוי גם לברר ולחפש המלצות ולבקש הסמכות מקצועיות. הובלה במנוף זה תחום מקצועי רגיש הדורש מיומנות וניסיון, הן בתפעול המנוף עצמו ובשמירה על החפצים שלכם מפני 'תאונות' והן בכל הפרקטיקה של הגעה ליעד והתמקמות; נסו למצוא מקום פנוי להעמיד מנוף הרמה לקומות גבוהות באמצע היום במרכז תל אביב; איש מקצוע מיומן נערך לכך מבעוד מועד ומתמודד עם הבעיה; מוביל פחות מיומן יעשה 'רונדלים' בשכונה.

שירות זו לא מילה גסה

אחד הדברים שחברת 'מנופי המרכז' חרטה על דגלה הוא תפיסה של הוגנות ותודעת שירות גבוהה. זה בא לידי לביטוי הן במחירים ההוגנים של ההובלות והן בממשק הישיר מול הלקוח המתאפיין באדיבות ובפחות סחר-מכר (שלמרבה הצער מאפיין חלק מסוים בענף). הנטייה היא תמיד לנסות ללכת לקראת הלקוח בתיאום המועד ולבצע בדיקה מקדמית של השטח, שתאפשר להתאים ציוד ולהיערך במקרה של בעיות גישה – כי מיקום מנוף הרמה לקומות גבוהות זה עסק למקצוענים. אחרי שכל המגבלות ידועות ניתן לקבוע לוח זמנים סופי ומוסכם. ב'מנופי המרכז' מקפידים לעמוד בסיכום הזה על הדקה.

 

מנוף הרמה


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן