צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

מעבר דירה עשוי להיות כרוך בטרחה ועמל רב. לא קל לשנע תכולה רבה הכוללת בין היתר גם רהיטים ומוצרים חשמל, כאשר יש להכניס את התכולה לתוך בית שנמצא בתוך בניין גבה קומות. במקרה כזה העברת התכולה תהיה מורכבת יותר בגלל העובדה שהיא מצריכה מכשור מיוחד שיאפשר את העלאת התכולה הרבה אל תוככי הקומה הגבוהה. אמנם על פניו נראה כי זו משימה מורכבת אך בעזרת מכשור מתאים המטלה לא חייבת להיות מסובכת כל כך. יש כיום מנוף הרמה לקומה 18, מנוף הרמה לקומה 19 וכן מנוף שיכול להגיע לגובה של עד 70 מטרים! מנוף הרמה לקומה 18 מאפשר העלאת תכולה בקלות ובמהירות רבה חרף הגובה העצום של הדירה.

מנוף הרמות לקומות גבוהות

אבל לא רק עבור העברת דירה יש צורך להזמין שירות מנוף הרמה לקומה 18. מנופים אלו משמשים גם עבור מטרות נוספות. לדוגמה עבור העלאת חומרי בניין וכלים באתר בנייה. כאשר מקימים את הקומות הגבוהות או מבצעים שיפוץ בקומה גבוהה יהיה צורך לשנע את כל החומרים לגובה. גם במקרה כזה יוכל מנוף הרמות לקומות גבוהות להיות כלי מועיל ושימושי עד מאוד שבעצם הוא זה שמאפשר את העברת החומרים.

מנוף הרמה לקומה 19

המהפכה התעשייתית הביאה לכך שנעשה שימוש רב מאוד במכונות. בעידן שלנו המהפכה הזו כבר צעדה עוד צעדים רבים קדימה וכיום תהליכי הייצור לא מתחילים ללא מכונות ומכשירים מתאימים. כיצד מכניסים מכשיר ענק לתוך מפעל בקומה גבוהה? כיצד מפנים מכונה מקולקלת? גם פעולות אלו תתבצענה בעזרת מנוף הרמה לקומה 19. המנוף מעלה את המכשור באופן בטיחותי וזהיר מתוך רצון להכניס את המכשור למקום המיועד במהירות וביעילות מקסימלית.

מנוף הרמה לקומה 17

בין אם קיים צורך פרטי ובין אם זה עניין מסחרי חשוב מאוד כי שירותי מנוף הרמה לקומה 18 יינתנו על ידי חברה מקצועית ומומלצת בתחום. חברה כזו היא חברת מנופי המרכז. מדובר על חברה מקצועית ומנוסה, חברה שרכשה ניסיון רב במהלך עשרים שנות הפעילות שלה. העובדים בחברה הם כולם מיומנים ומנוסים בתחום. הם באים עם מטרה לבצע את העבודה הרצויה במלואה לשביעות רצונו של הלקוח. לא פלא שרבים הם הלקוחות הפונים אל חברת מנופי המרכז כדי להזמין שירות של מנוף הרמה לקומה 18 וכן מנוף הרמה לקומה 17. בעזרת החברה ניתן להעלות תכולה, לפנות, או לספק חומרי בניה. אנחנו הכתובת המומלצת והטובה עבור מנוף הרמה לקומה 18.

 

מנוף הרמה לקומה 18


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן