צי מנופים בכל הגדלים  |  שרות מקצועי  |  ביטוח מלא
צי מנופים בכל הגדלים
|
|
072-25-75-395

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

בלי ששמנו לב המנופים השתלטו על שוק ההובלות, מה למנופים והובלות? ובכן, תשכחו מהדימוי השגור שיש לכם על מנופים מאסיביים ונייחים שפוגשים באתרי בנייה. המנופים שמשמשים להעמסה והרמת מטענים הרבה יותר אלגנטיים וקומפקטיים, הם לרוב יורכבו על טנדר או משאית ואינם דורשים מאמץ לוגיסטי יוצא דופן – הם גם מאוד נגישים.

פתרון משתלם להובלות

כך שהרמת מטענים הפכה לחלק מהסטנדרט המקובל של חברות הובלה איכותיות. אם בעבר מנוף הובלות על טנדר היה פריט נדיר, שנעשה בו שימוש רק במקרים ייחודיים ועלותו היתה בהתאם, שימוש במנוף להרמת מטענים הופך הובלות מכל הסוגים להרבה יותר פשוטות, קלות ומשתלמות.

קחו למשל את המקרה הנפוץ של מעבר דירה בלב תל אביב. מאחר שרוב הבתים בלב תל אביב הם בתי באוהאוס משנות השלושים ללא מעלית ועם חדרי מדרגות לולייניים, כל הובלה לדירה בקומה השלישית או הרביעית היתה  בגדר סיוט למי שעובר דירה ולחברת ההובלות כאחד. אף סבל לא אוהב להעביר תכולת דירה לקומה רביעית ללא מעלית, והעלות החריגה של המאמץ נופלת מן הסתם לפתחו של הלקוח כשהמחיר מטפס בצעדי ענק עם כל קומה. היום, כשיש בענף ההובלות מספיק גורמים מנוסים שמציעים שירותי הרמת מטענים עם מנוף, כמו למשל 'מנופי המרכז', הדילמה הזו כבר לא קיימת.

שירות מעל הכול

נכון, התעריף הבסיסי של הרמת מטענים באמצעות מנוף מעט יותר יקר מהובלה ללא מנוף, אבל בדרך כלל כאשר ההובלה לא מתבצעת לדירה מקומת קרקע לדירה אחרת בקומת קרקע, בתחשיב הסופי הובלה בעזרת מנוף תהיה הפתרון הכי משתלם. במיוחד אם אתם בוחרים בחברה הוגנת כמו 'מנופי המרכז'.

אחד הדברים שחברת 'מנופי המרכז' חרטה על דגלה זה יחס הוגן ושירות מעולה. זה בא לידי ביטוי בניסיון להתגמש בלוח הזמנים שיתאים ללקוח, ובכל מקרה הקפדה על הגעה בדיוק בזמן שנקבע.

'מנופי המרכז' מחזיקה בצי של כמה מנופי הרמה מדגמים שונים שמאפשר לה לתת מענה טוב לכל סיטואציה של הרמת מטענים.
 

הרמת מטענים


טלפון
072-25-75-395
דוא"ל
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן

 

חייגו עכשיו: 072-25-75-395
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
חייגו עכשיו:
072-25-75-395
 

 

טלפון
072-25-75-395
location, location, map, marker, pin
כתובת
אבא הלל 105 רמת גן